Telefon Numarası
+ 90 (312) 385 2926
Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi-Cumartesi : 8:30 - 19:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Nova Otomotiv  Türkiye'nin otomotiv sektöründeki çok markalı kuruluşlarındandır. Kaliteli ve müşteri memnuniyeti vizyon'u ile 2000 yılında faaliyete başlamıştır. Türkiye'deki alışagelmiş tamircilik yapısının dışında çok markalı ve farklı bir yapıyla müşterilerini ve sektörün beklentilerine modern, yenilikçi ve güvenilir bir şekilde karşılık verme amacında olan Nova Otomotiv her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım benimsemektedir.

Nova Otomotiv  her türlü arıza tespiti, bakım ve onarımlarına ilişkin işlemlerin belirli bir süre içinde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli bir firmadır. Uzman kadromuz işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak araçta bulunan her türlü arızayı tespit etmek ve arızanın nedenlerini araştırmak, parçayı sökmek, onarmak veya değiştirmek, sökülen parça yerine orijinal ya da yan sanayi (isteğe bağlı) monte etmek.

Nova Otomotiv  olarak tüm markaların orijinal parçalarını tedarik edip, araçlarda kullanmaktayız. Yan sanayi parçaları sadece isteğe bağlı olarak ya da müşteri bilgisi ve onayı dahilinde kullanmaktayız.

Periyodik ve arıza bakımlarında uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bakım işlemlerimiz sizin belirleyeceğiniz periyotlarla yapılmaktadır. Arıza bakım servisimiz 7/24 hizmet vermekte. Elektrik, mekanik bakım hizmetleri uzman kadromuzca yapılmaktadır.

Tamamı orijinal parçalarla gerçekleştirilen onarım firmaya ya da isteğe bağlı olarak yan sanayi ürünlerini de kullanmaktadır. Kaporta düzeltme, parça değişimi ve ekleme işlerinde de profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka model; binek ve ticari araçların yedek parça temini, montajı ve boyama işlemleri son model cihazlarımıza, son teknoloji Fırın Boya ile gerçekleştirilmektedir.

Aracın dış yüzeyinde oluşacak çizik, sıyrık, kaporta hasarlarının Lokal (Kısmi) ya da tüm boyanarak ir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilme sistemidir. Bu sistem sayesinde araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenmiş olur. Lokal boyamalarda özellikle park yerinde oluşan hasarlar, kötü niyetli hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar, sert uçlu çizimler tarafından yapılan çizikler, sıyrıklar için en uygun yöntemdir.

Araç üzerinde her ne sebeple olursa olsun meydana gelen her türlü boya hasarlarında her hangi bir ton farklılığı olmaksızın Opak ve Metalik renklerde fırın boya ile giderilir. Boya fırınımız son teknolojik sistemdir. Boyama işlemini tozsuz bir ortamda işlemin kalitesini artırarak sağlanmaktadır.

PDR (Paintless Dent Repair) Boyasız Göçük Onarım da dış darbeler sonucu araç üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği çoğunlukla 3-5 cm çapındaki göçüklerin (çöküntülerin) özel aletlerle aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilmesi tekniğidir.

Nova Otomotiv  bu tür araçlarda yapılan işlem sayesinde aracınız 2. El satışında asla değer kaybına uğratmamayı sağlar. PDR tekniği ile boyanın çatlama ihtimali yüksek işlemler içinse ayrıca panelin arkasında özel aletlerle ulaşarak dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir.